Skieruj całą swoją energię w stronę życia, którym pragniesz żyć

Najważniejsze jest to na czym koncentrujesz swoją uwagę, to w jakim kierunku podąża twoja energia. Chcąc zmienić swoje życie musisz zacząć koncentrować się NA SYTUACJI, W KTÓREJ CHCESZ SIĘ ZNALEŹĆ musisz całą swoją energię skierować w stronę życia jakim chcesz żyć. Nie jest możliwe, abyś zmienił swoją obecną sytuację, myśląc o tym co jest obecnie. Nie osiągniesz innych rezultatów postępując ciągle w ten sam sposób.

Co robi większość???

Wszystkie swoje codzienne myśli, kieruje w stronę AKTUALNYCH zewnętrznych okoliczności, mówiąc to jest moja rzeczywistość, to jest PRAWDA – nic bardziej błędnego, zewnętrzne okoliczności wyglądają tak jak wyglądają bo ktoś te właśnie aspekty obdarzył swoją uwagą i tyle. Zazwyczaj również jest tak, iż większość naszego czasu myślimy o tym czego NIE chcemy, czego nam brakuje, koncentrujemy się na brakach i nasza energia również podąża w stronę braków, tworzy się błędne koło.

PAMIĘTAJ:

Energia podąża za twoją uwagą, energia tworzy, jeśli chcesz stworzyć inną lepszą wersją swojego życia, twoja uwaga musi koncentrować się na wszystkich pozytywnych aspektach tego życia, którego pragniesz. Twoje nowe życie TWOJA NOWA ULEPSZONA WERSJA ŻYCIA, jakie chcesz doświadczać musi stać się przedmiotem twojej uwagi, a nie to co cię aktualnie otacza.

Zapraszam na artykuł dodatkowy: Niektórzy zalecają afirmować coś tak długo, aż się spełni, a inni 21 dni i odpuścić. Jak to jest z tymi afirmacjami?

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog. Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłą Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

  • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

  • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

  • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia. Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

 

Przeczytaj także

  1. Koncentruj się na tym czego pragniesz
  2. Dopóki twoja uwaga, twoje myśli i słowa jakimi się posługujesz skierowane są w stronę tego czego nie chcesz, to czego chcesz nie może pojawić się w twoim doświadczeniu.
  3. Kiedy dostrajasz się do tego czego pragniesz?
  4. Im lepiej MENTALNIE się czujesz tym bardziej zwiększasz swoją wibrację i zaczynasz pozytywne przyciąganie.
  5. Kreatywność, twórczość, seksualność, namiętność, radość doświadczania życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>