Nie wiem jaka praca/zajęcie było by najlepsze dla mnie

Rozmowa z uczestniczką jednego z moich szkoleń: “Nie wiem jaka praca/zajęcie było by najlepsze dla mnie”

Elżbieta Wolna (Maszke) Gdy czegoś pragniesz, a nie wiesz dokładnie co było by najlepsze dla ciebie powinieneś SKUPIĆ SIĘ MAKSYMALNIE NA UCZUCIACH: “Jak się czuje mając już to zajęcie?” – To jest pytanie na którym będziesz opierała swoje myśli. Pamiętaj że to od tego JAKĄ ENERGIĄ zasilasz dany aspekt zależy to jakie doświadczenia przyciągniesz do siebie. Zastanów się więc nad tym jakie doświadczenia przyciągniesz do siebie w obszarze pracy jeżeli będziesz koncentrowała się na przepięknych uczuciach!

Powierz także tą sprawę w ręce swoich opiekunów i przewodników duchowych. Wyraź świadomą intencję w tej sprawie:

“Kochani opiekunowie, kochani przewodnicy proszę was o pomoc w przyciągnięciu do mojego doświadczenia NAJLEPSZEGO ZAJĘCIA DLA MNIE dającego mi satysfakcję, radość i płynność finansową. Proszę, aby objawiła się ona dla mnie w sposób jasny i klarowny. Ja ze swojej strony będę emanowała radością dostrajając się wibracyjnie do tego najlepszego zajęcia. Już teraz dziękuję wam za wsparcie”

Nasi opiekunowie mają większą perspektywę patrzenia na wszystko. Ich działanie wybiega poza iluzję czasu i przestrzeni, jaką doświadczamy żyjąc na Ziemi.

Podam Ci jeszcze przykład innej uczestniczki, która też nie wie jakiej pracy chciałaby się podjąć, ale przede wszystkim skoncentrowała się na wytworzeniu w tym obszarze mnóstwa pozytywnych uczuć i poczuciu rzeczywistości takiej jakiej pragnie doświadczać, dzięki czemu emanuje energią, odpowiadającą spełnionemu pragnieniu:

“Jest super, pracuję mając tak wiele satysfakcji. Pieniądze napływają do mnie szerokim strumieniem! Nareszcie czuję że to jest to, czuję ze chwyciłam wiatr w żagle, że to co robię niesamowicie mnie fascynuje. Los zdecydował ze to właśnie to i zdecydował perfekcyjnie. Czuję że jestem do tego stworzona, potrzebna innym ludziom :-)

Czuję że moja praca jest tak fascynująca, że kiedyś doprowadzi mnie do stworzenia czegoś wielkiego!! :-) Nareszcie znalazłam poczucie sensu w życiu i wiem że posuwam się do przodu. Wiem że nigdy nie zmienię tej drogi na żadną inną. To jest właśnie to!! Dzięki tej pracy mam środki finansowe dzięki którym moja rodzina może zaspokoić wszystkie swoje potrzeby i rozwiać się. Czuję się bezpieczna i spokojna. Jestem wdzięczna przeznaczeniu i Bogu że wszystko tak cudownie się w moim życiu ułożyło.”

Zapraszam na szkolenie 4 kroki do manifestacji

Przez 4 dni będę pracowała z tobą nad dostrojeniem się do 2 TWOICH PRAGNIEŃ. Działamy, aby odnaleźć UCZUCIE MOMENTU tego jak będziesz się czuł gdy to czego pragniesz przejawi się w twoim doświadczeniu.

 • Dom?
 • Miłość?
 • Podróż?
 • Dobre relacje?
 • Wszelka materialna rzecz?
 • Zdrowie?
 • Szczuplejsze ciało?

Czego pragniesz? Wybierz, a pokażę ci 4 kroki dzięki, którym dostroisz się do KAŻDEGO PRAGNIENIA :) Więcej na http://prawo-przyciagania.maszke.pl/moje-projekty-2/szkolenie-cztery-kroki-do-manifestacji/

____________________________________________________

Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog. Autorka rewolucyjnych szkoleń radosnego rozwoju osobistego wykorzystującego siłę Prawa Przyciągania >

Autorka poradników:

 • Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń za pomocą Prawa Przyciągania. Przeczytaj >

130 pyt odp mock up

 • Odkryj PRAWDZIWE źródło swoich problemów i rozwiąż je raz na zawsze.Przeczytaj >

Elżbieta_Wolna_120_wersja2jpg

 • Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę marzeń i zrealizować swoje marzenia. Przeczytaj >

mapa_marzen_ela_wolna1

____________________________________________________

Przeczytaj także

 1. Twoja praca oraz praca Wszechświata w spełnianiu pragnień
 2. Skąd mam wiedzieć jaką energię tworzę w danej chwili?
 3. Praca z energią wewnętrzną, tworzenie mapy marzeń, świadome stosowanie Prawa Przyciągania
 4. Jak ma myśleć osoba która nie ma pracy i nie wie jaka pracę chciałaby wykonywać?
 5. Już po pierwszym zadaniu pojawiła się możliwość ciekawiej pracy (jedno z pragnień nad którymi pracowałam). To było niesamowite uczucie i niby wiem, jak to działa, ale pojawiło się zaskoczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>