Podałaś najprostszy i najgenialniejszy sposób, w jaki można w każdej chwili czuć się dobrze, cudownie i twórczo. To szkolenie powinno być początkiem ścieżki rozwoju każdego człowieka – i tego wszystkim życzę, bo jest to od razu krok milowy na starcie.

Droga Elu!
Od dawna chciałam napisać komentarz na temat Twoich szkoleń ale nie znalazłam słów tak wyjątkowych, na jakie zasługujesz (bo wszystko już chyba zostało napisane) – i całe szczęście bo zrobię to teraz.
Po ostatnim szkoleniu muszę to zrobić.
Kiedy trafiłam pierwszy raz na Twój blog i wzięłam udział w pierwszym szkoleniu, byłam oczarowana, chociaż konieczność prac domowych wydała mi się „nonsensowna i strasznie trudna”- ponieważ ja „zagoniona” przez system walką o przetrwanie, nie potrafiłam marzyć – a Ty Elu zmuszałaś mnie krok po kroku, wcisnęłaś mnie na siłę do krainy marzeń i to tak szczegółowych, że niemal odczuwałam to fizycznie .

To było dla mnie naprawdę niesamowite przeżycie (przeraziło mnie to że nie potrafię sprecyzować swoich najskrytszych pragnień i marzeń). Oczywiście zrozumiałam że właśnie o to chodzi, aby nauczyć mnie (nas) marzyć – chcieć czegoś więcej niż szara, zniewalająca rzeczywistość i najważniejsze NAUCZYĆ NAS SPEŁNIAĆ TE MARZENIA. Kiedy później czytałam te swoje prace nie mogłam uwierzyć że sama je napisałam.

Od tego czasu wzięłam udział w wielu wartościowych szkoleniach – każde podaje receptę na kreowanie naszej lepszej rzeczywistości ale wszystkie posiadają wspólny mianownik – aby to zrealizować TRZEBA CZUĆ SIĘ „DOBRZE”. Jak sama często podkreślasz jak można czuć się dobrze kiedy szara rzeczywistość przygniata do granic możliwości. Można sobie wmawiać i próbować oszukać podświadomość – ale jeszcze w to uwierzyć? – to już graniczy z cudem, jest prawie nierealne.

A jednak ….. TY TO ZROBIŁAŚ. „Jak być w harmonii 24 godziny ….” I NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE. Zapisałam się na to szkolenie ponieważ wiem że przekazujesz zawsze bardzo wartościową wiedzę ale nie przypuszczałam że to będzie …. Już czytając pierwsze materiały czułam lekkie –spore – zażenowanie: jak mogłam na to nie wpaść do tej pory. ELU JESTEŚ GENIALNA!!!

Podałaś najprostszy i najgenialniejszy sposób, w jaki można w każdej chwili czuć się dobrze, cudownie i twórczo. I wtedy można kreować.
A wyjaśnienie kim i po co tu jesteśmy – w końcu dało mi prostą i wyczerpującą odpowiedź na te pytania. To szkolenie powinno być początkiem ścieżki rozwoju każdego człowieka – i tego wszystkim życzę, bo jest to od razu krok milowy na starcie.
Najpierw nauczyłaś mnie marzyć – teraz te marzenia spełniać – i za to dziękuję Tobie z całego serca, a Wszechświatowi za to że JESTEŚ.

Monika

Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii 24 godz/h, nawet wtedy gdy otaczają Cię negatywne sytuacje, złośliwi ludzie i nie masz jeszcze tego co chcesz

Przeczytaj także

  1. To zaszczyt być częścią czyjegoś rozwoju!
  2. Nieprzyjemne sytuacje, które mnie spotykały pomimo, że jestem urodzoną optymistką potrafiły siedzieć mi w głowie i drążyć dziurę później się oczywiście sama prostowałam, ale humor mi na trochę psuły, a teraz nic mi nie straszne!
  3. W każdej chwili możesz sprawdzić stan swoich wibracji
  4. To twoje szkolenie nauczyło mnie jak marzenia stają się rzeczywistością. Twoje szkolenie sprawiło ze zostałem “Kowalem własnego losu”.
  5. Twoje szkolenie to coś więcej, niż wygrana w Lotto. Już drugiego, czy trzeciego dnia trafiłam “przypadkiem” na drogę do rozwiązania mojego wieloletniego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>