Jesteś tutaj, ponieważ egzystencja potrzebuje cię taką, jaką jesteś

Uwierz w siebie! Jesteś cudem!
“Jesteś tutaj, ponieważ egzystencja potrzebuje cię taką, jaką jesteś. Gdyby było inaczej, ktoś inny byłby na twoim miejscu. Egzystencja nie pomogłaby ci przyjść na świat, nie stworzyłaby ciebie.
Nikt jeszcze nie był taki jak ty i nikt po tobie taki już nie będzie. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, nieporównywalna z nikim. Zaakceptuj to, pokochaj, świętuj i w tym świętowaniu zaczniesz dostrzegać niepowtarzalność i nieporównywalne piękno innych ludzi. Miłość jest możliwa tylko wtedy, gdy jest głęboką akceptacja siebie, tej drugiej osoby i świata.
AKCEPTACJA stwarza środowisko, w którym wzrasta miłość; grunt, na którym miłość rozkwita”
- Osho

cudaniebios

Przeczytaj także

  1. Główną odpowiedzialnością jaka na tobie spoczywa, to do(WIEDZIEĆ) się kim jesteś
  2. Jesteś energią, jesteś wibracją czy możesz to zaakceptować?
  3. Twoje nastawienie warunkuje to, jaka będzie Twoja rzeczywistość
  4. Kiedy mówię: „Stań się sługą miłości”, nie mam na myśli stawania się sługą osoby, którą kochasz. Chcę, byś stał się sługą miłości.
  5. Mieliście niezwykłą ochotę, aby się tutaj znaleźć czuliście się niezwykle pewni, że będzie to cudowne doświadczenie – WIĘC CO SIĘ STAŁO?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>