Naprawdę czuję różnice w swoim podejściu do życia, mam wrażenie, że pozytywne myślenie staje się moją natura i czasami już automatycznie myślę dobre, wspierające myśli albo potrafię się świadomie kontrolować!!!

Po 50/100 dni motywacji do pozytywnego myślenia otrzymałam dziś maila:

“Droga Elu! Chciałam Ci gorąco podziękować za tych 50 dni pozytywnego myślenia!!! Już mam obsesję na punkcie maili z kolejną motywacją i z radością, które wyczekuję każdego następnego dnia. Naprawdę czuję różnice w swoim podejściu do życia, mam wrażenie, że pozytywne myślenie staje się moją natura i czasami już automatycznie myślę dobre, wspierające myśli albo potrafię się świadomie kontrolować!!!
Wiem jak ważna jest ta higiena myślenia, będąc na wysokich wibracjach przyciągam wszystkie swoje cele i marzenia!! A Twoje motywacje otrzymywane każdego dnia ułatwiaja mi to! To ciężka praca – pilnowanie myśli, ale dzieki temu szkoleniu udaje się to z ogromną łatwością :)

Pracuję z ludzmi, z dziećmi – dzięki szkoleniu i motywacją wprost tryskam energią, dzięki czemu dzieci również wychodzą z mojego gabinetu wzmocnione, radosne i dowartościowane. Bardzo, bardzo dziękuję!!!!! Tak się cieszę, że trafiłam na Twoją stronę!!!!! Kasia P”

Opinia o szkoleniu 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia >

Przeczytaj także

  1. Masz kontrolę nad swoim życiem, musisz tylko nauczyć się wybierać pozytywne myśli i pozytywne słowa reszta się do ciebie dopasuje
  2. 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia: Dzięki Tobie pogłębiłam swoją świadomość. Zupełnie zmieniłam swoje myślenie z negatywnego na POZYTYWNE , śmiało mogę to już teraz powiedzieć! Dziękuję Tobie Elu i jestem wdzięczna za pokazanie mi światełka w tunelu! Potrafisz mobilizować do działania!
  3. Czuję, że dzięki Twojemu wspaniałemu szkoleniu nareszcie ruszyłam z miejsca, bo mimo, że przeczytałam Sekret i inne książki z tej dziedziny, nie potrafiłam zmienić swojego życia.
  4. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób przyciągać do siebie to co dobre i najpiękniejsze, jeżeli pragniesz uczynić swoje życie lepszym skorzystaj z porad Eli.
  5. Wprowadzam pozytywne zmiany do swojego życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>