Za co w twoim życiu odpowiada czakra: podstawy, sakralna, splotu słonecznego, serca i jakie są konsekwencje zaburzonego przepływu?

Energia – jest wszędzie, jest we wszystkim. Jest podstawą, z której tworzy się materia. Zasila ona twoje ciało. Myślałeś, że serce bije samo z siebie? Że pokarm, który wprowadzasz, trawi się tak po prostu? To dzięki twojej wewnętrznej energii, twoje ciało jest pełne życia.

Energia ta pobierana jest m. in. poprzez punkty energetyczne w twoim ciele zwane czakrami. Tymi samymi czakrami, twoja wewnętrzna energia zostaje wysłana do zewnętrznego świata, a poprzez uniwersalne i odwieczne Prawo Przyciągania z twoją energią łączą się podobnie wibrujące aspekty, które tworzą unikalne doświadczenia, manifestujące się jako okoliczności zewnętrzne w twoim życiu.

Nie ma więc sensu szukać, źródła swoich problemów w okolicznościach zewnętrznych, ponieważ one są odpowiedzią na ENERGIĘ JAKĄ EMANUJESZ.
Zajmij się swoją energią, a to co na zewnątrz zmieni się samo, jako konsekwencja zmiany częstotliwości twojej energii.

Tak działa Wszechświat. To ty jesteś źródłem wszystkiego czego doświadczasz. Często nieświadomie blokujesz swobodny przepływ energii życia przez siebie, ale możesz to zmienić, ponieważ stworzyłam coś co sprawia, że spadną ci klapki z oczu i już nic nigdy nie będzie takie same…….ale o tym później.
Teraz przeczytaj za co w twoim życiu odpowiada czakra podstawy, sakralna, splotu słonecznego, serca i jakie konsekwencje odczuwasz, gdy energia nie może płynąć swobodnie:

Energia czakry podstawy, odpowiada za witalność, karierę, finanse, poczucie bezpieczeństwa. Jeśli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

 • Cieszysz się doskonałym zdrowiem,
 • Odczuwasz silną więź z Matką Ziemią
 • Osiągasz wiele sukcesów materialnych
 • Przyciągasz okoliczności do zarobienia pieniędzy
 • Z łatwością realizujesz się w tym materialnym świecie

Wszelkie blokady w swobodnym przepływie będą skutkowały chorobami lub przeziębieniami, poczuciem walki z życiem, poczuciem niechęci do działania i do życia, doświadczaniem braku pieniędzy i okoliczności, w których można je zarobić.

Energia czakry sakralnejodpowiada za twoją kreatywność, seksualność, radość życia. Jeżeli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

 • Masz w sobie mnóstwo mocy twórczych(kreatywności),
 • Twoje życie seksualne jest wspaniałe,
 • Twoje kontakty z płcią przeciwną kwitną,
 • Odczuwasz radość i pasję życia.

Wszelkie blokady w swobodnym przepływie będą skutkowały odczuwaniem monotonii życia, szarości dnia codziennego, a także problemami w sferze seksualnej, brakiem akceptacji siebie oraz trudnościami w odczuwaniu przyjemności życia.

Energia jaka przepływa przez splot słoneczny, odpowiada za to jak realizujesz się w materialnym świecie, to twoja osobista moc, która daje ci pewność siebie. Jeśli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

 • Z łatwością realizujesz swoje plany,
 • Masz dużą siłę przebicia,
 • Masz mnóstwo wewnętrznej motywacji do działania,
 • Odczuwasz równowagę emocjonalną,
 • Twoje uczucia są harmonijne
 • Masz zdrowe i wysokie poczucie własnej wartości

Wszelkie blokady w swobodnym przepływie będą skutkowały brakiem pewności siebie, niską samooceną, brakiem motywacji, do wprowadzenia zmian w swoje życie. Odczuwalny chaos uczuciowy, wahania nastroju i brak poczucia harmonii
w życiu.

Energia jaka przepływa przez czakrę sercaodpowiada za bezwarunkową miłość do wszelkiego istnienia. Jeśli więc energia płynie swobodnie przez ten ośrodek:

 • Masz wspaniałe, harmonijne relacje
 • Jesteś czuły i kochający
 • Umiesz wybaczać
 • Emanujesz miłością i wyrozumiałością
 • Jesteś chodzącą dobrocią ;)

Wszelkie blokady w swobodnym przepływie będą skutkowały napiętymi relacjami z innymi. Brakiem chęci przebaczenia, oczyszczenia relacji, trzymaniem uraz w swoim sercu. Pojawia się pesymizm, brak wyrozumiałości, zaborczość. Rośnie coraz większy mur pomiędzy daną osobą, a wszystkim innym. Kiedy przepływ jest przez wiele lat nieuzdrowiony, o takiej osobie mówi się, że ma “serce z kamienia”

Zacznij wprowadzać harmonię w energię swojego ciała:

czakry2

Stworzyłam pierwszy w Polsce Program Treningu Pracy z czterema pierwszymi czakrami w postaci praktycznego e-booka, dzięki któremu szybciej i łatwiej osiągniesz stan Idealnego Balansu Energetycznego, który stanie się dla Ciebie wrotami do najprawdziwszego szczęścia, poczucia bezpieczeństwa i miłości.

Odkryj siebie oraz ten niezwykły Wszechświat, który tylko czeka, by obdarzyć Cię obfitością najwyższych i najpiękniejszych uczuć.

Zapraszam. Kliknij w ten link: http://czakry.maszke.pl/


 

Przeczytaj także

 1. Czakra splotu słonecznego: działanie z radością
 2. Jak odblokować czakrę splotu słonecznego
 3. Czakra sakralna: radość z doświadczania życia
 4. Czakra podstawy: doskonałe zdrowie
 5. Czakra serca: łagodność

4 thoughts on “Za co w twoim życiu odpowiada czakra: podstawy, sakralna, splotu słonecznego, serca i jakie są konsekwencje zaburzonego przepływu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>