Rozmowa z Martą po zakończeniu szkolenia “4 kroki do manifestacji” – czy te szkolenia w ogóle działają????

Moja uczennica Marta napisała do mnie dziś takiego maila (współpracowałyśmy razem na szkoleniu “4 kroki do manifestacji”)

Marta: Pani Elu, napiszę opinię, jak tylko trochę weny złapię, bo chcę coś ładnego napisać, od serca:) Bo..kurcze, dzieje się sporo.
Wreszcie zaczyna się dziać tak, jak tego chce.
Bałam się, że po szkoleniu minie mi euforia i wrócę do punktu wyjścia, ale NIE!!!:D
Jest dobrze, przyciągam wszystko w ekspresowym tempie, tzn, rozwiązania, podpowiedzi, ludzi, wydarzenia, motywujące hasła, książki, piosenki, aaaa:D:D:D działa jak cholera! (przepraszam za słowo) dziękuję serdecznie za to szkolenie, zdecydowanie było warto. !!!
Odezwę się, jak naskrobię tą opinię, bo muszę ochłonąć z tych emocji:) pięknego dnia życzę

Elżbieta Wolna: Ależ się cieszę!!! :))))) Tak właśnie działają moje szkolenia :)))))
POWODZENIA!! :)

Marta: No i ja się cieszę:) bo myślałam, że nie pójdzie tak łatwo i najlepsze, że jestem przekonana, że już nie wrócę do “starego” stylu myślenia, tak mnie Pani przeprogramowała:D:D:D
Dzięki raz jeszcze i jak mówię, odezwę się, jak napiszę tą opinię, bo teraz nawet nie jestem w stanie, tyle emocji, tyle wrażeń i wizja lepszego życia przed oczami:D super :)pozdr

KLIKA DNI PÓŹNIEJ:

Marta: Polecam serdecznie to szkolenie!! Szkolenie „4 kroki” w moim odczuciu jest idealne dla osób, które już „coś widziały, coś słyszały, coś oglądały” na temat Prawa Przyciągania, ale wciąż nie dysponują wystarczającą wiedzą, umiejętnościami, czy motywacją, aby naprawdę zmienić swoje życie na takie, o jakim marzą.

Szkolenie świetnie porządkuje całą dotychczasową, jak i świeżo przyswojoną, wiedzę na temat Prawa Przyciągania, niesamowicie nakręca do działania
i, co najlepsze, samo wykonywanie ćwiczeń daje niesamowite rezultaty i przynosi efekty, w moim przypadku – niemal natychmiastowo!
Ja należę do osób, które, widząc efekty, chcą więcej i więcej, dlatego bez problemu utrzymuję motywację, by zachować pozytywne nastawienie niemal cały czas, bo o to w tym wszystkim chodzi!:)
Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa, że w końcu widzę trwałe efekty mojej pracy nad Prawem Przyciągania! Nie da się tego opisać, jak wiele dał mi ten kurs:) Czuję się zmotywowana cały czas i nabrałam wreszcie przekonania, że to, czego pragnę spełni się!! Wiem też, że mam kontrolę nad swoim życiem, mogę w każdej chwili zmienić jego bieg-to cudowne!!!

Dziękuję Ci Elu za to, że jesteś:) i czuję, że to nie będzie mój ostatni kurs
u Ciebie:)
P.S.Polecam przyłożyć się do ćwiczeń, z których składa się ten kurs – im więcej serca włożymy w ich wykonanie, tym lepsze efekty osiągniemy i Prawo Przyciągania zadziała na naszą korzyść:)

 

P.S Następnie Marta zapisała się do mnie na kolejne szkolenie, aby cały czas utrzymywać pozytywny kierunek swojej uwagi. Było to 7 dni dostrajania.

Oto opinia, jaką napisała po jego zakończeniu:

Marta: Polecam szkolenie „7 dni dostrajania się” wszystkim tym, którzy mimo setek przeczytanych artykułów, książek, obejrzanych filmów na temat Prawa Przyciągania, nadal mają problemy z urzeczywistnieniem swoich pragnień, bądź jeszcze nie do końca rozumieją, o co tak naprawdę chodzi w tym całym „przyciąganiu”.

Nie bójcie się, bo może to nie wasze lenistwo jest powodem tego, że nie żyjecie takim życiem, jakiego byście chcieli. Ja sama zastanawiałam się, czy faktycznie potrzebuję tego szkolenia, skoro niby „już wszystko wiem”, czy może to mój wewnętrzny opór i lenistwo. Okazało się jednak, że nie do końca…Ela po raz kolejny mnie zaskoczyła – materiały zgromadzone w kursie przeszły moje najśmielsze oczekiwania, po raz kolejny otrzymałam solidną dawkę konkretnej wiedzy!

Myślałam, że niczego nowego się nie dowiem, a jednak jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Ćwiczenia, które zaproponowała mi Ela są proste, ale niesamowicie skuteczne i teraz już nie mam wątpliwości, czy uda mi się utrzymać pozytywne nastawienie przez resztę mojego życia! Serdecznie polecam to szkolenie, być może odmieni ono wreszcie wasze życie!:-)

Elżbieta Wolna: 
Więc kochani czytelnicy zapisywać się na “4 kroki do manifestacji”
lub na jeszcze bardziej rozwiniętą wersję manifestacji pragnień “Jak doświadczać fizycznej manifestacji” i przyciągać do siebie swoje pragnienia! :)))

cieszyćsiężyciem

Przeczytaj także

  1. Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa, że w końcu widzę trwałe efekty mojej pracy nad Prawem Przyciągania! Nie da się tego opisać, jak wiele dał mi ten kurs:) Samo wykonywanie ćwiczeń daje niesamowite rezultaty i przynosi efekty, w moim przypadku – niemal natychmiastowo! Polecam serdecznie to szkolenie!!
  2. Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wziąć udział w szkoleniu “4 kroki do manifestacji”. To, co się wydarzyło przez te cztery dni jest niesamowitym doświadczeniem! Mój umysł przestawił się całkowicie i zaczęły się dziać rzeczy fantastyczne! Pokazałaś krok po kroku jak osiągać to, o czym skrycie marzymy.
  3. Do tej pory nikt z tak zwanych nauczycieli nie potrafił do mnie dotrzeć. Za Twój właśnie geniusz przekazywania wiedzy jestem niezmiernie wdzięczny. Polecam ten kurs każdemu!
  4. Bardzo cieszę się ,ze skorzystałam z tego kursu bo to mój KURS PO MILION!
  5. Dobra energia wraca