Jak przyciągać do siebie pieniądze?

Pragniesz dużych pieniędzy?
To bardzo dobrze, bo jak najbardziej zasługujesz na wszelkie bogactwo i obfitość.

Możesz być pewien, że ilekroć zapragnąłeś majątku on był dla ciebie gotowy lecz ty aby go doświadczyć w swoim życiu musisz się do niego wibracyjnie dostroić. Jak tego dokonać? Poniżej znajduje się konsultacja mailowa, jaką przeprowadziłam z jedną z uczestniczek mojego szkolenia.

Uczestniczka ta miała problem z doświadczeniem bogactwa, choć od zawsze go pragnęła.
Wytłumaczyłam jej krok po kroku jak musi postępować, aby zmienić swój aktualny wzorzec wibracji, by pieniądze mogły zacząć przejawiać się w jej doświadczeniu.

Moja kursantka pisze: ” Najbardziej pragnę wygrać pieniądze, nie rozumiem dlaczego stanęłam w miejscu, jak myślisz gdzie tkwi przyczyna?”

Moja odpowiedź:

Rozumiem że założyłaś sobie ( możliwe że podświadomie ), iż jedynym sposobem na posiadanie dużej ilości pieniędzy jest ich wygarnie ( no bo teraz możesz nie widzieć „realnych” możliwości ich zdobycia.

Jedynym powodem nie doświadczania napływu gotówki, jest brak zharmonizowania się z tym pragnieniem.

Brak harmonii to brak manifestacji.

1. Pierwszym krokiem z twojej strony powinno być otworzenie się na MOŻLIWOŚĆ napływu gotówki z różnych źródeł (nie tylko wygrana na loterii)

To pierwszy krok do obniżenia oporu jaki możesz przejawiać w stosunku do pieniędzy.

Tak jak uczyłam na szkoleniu – chcąc osiągnąć harmonię z własnymi pragnieniami, musimy znaleźć w swoim umyśle takie myśli, takie słowa, które sprawią że będziemy czuć się dobrze, że nasze samopoczucie będzie wspaniałe.

Im lepiej się czujesz tym bardziej zbliżasz się do manifestacji tego czego pragniesz. Po tym jak się czujesz, myśląc, bądź mówiąc o pieniądzach możesz ocenić czy jesteś skoncentrowana na pieniądzach czy też na braku pieniędzy.

2. Warto zacząć opowiadać NOWĄ historię na temat pieniędzy, taką historię która będzie sprawiała iż samo opowiadanie jej będzie wprawiał
cię w dobry nastrój – co oznaczać będzie że twoja wibracja, jest na częstotliwości wibracji tego czego pragniesz i jest to do ciebie przyciągane.

NP. nowa historia o mnie i pieniądzach:

“Lubię pieniądze, dają mi one komfort psychiczny
i fizyczny. Zawsze kiedy mam ich dużo wiem że mogę pozwolić sobie na wszystko na co tylko mam ochotę.

Lubię pieniądze bo dzięki nim mogę rozpieszczać tych, na których mi zależy, to wspaniałe uczucie wiedzieć, że moje dobre nastawienie do pieniędzy sprawia, iż mogą one przejawić się w moim doświadczeniu.

Lubię wiedzieć, że jestem twórcą mojej rzeczywistości i że pieniądze jakie wpływają do mojego doświadczenia są odzwierciedleniem mojej wibracji obfitości.
Uwielbiam otaczająca mnie obfitość, uwielbiam czuć wibrację dobrobytu, dostatku, szczęścia.

Bardzo miło jest wiedzieć że jedyną moją pracą jest zestrojenie moich myśli na temat pieniędzy z moimi własnymi pragnieniami dotyczącymi pieniędzy i że gdy tylko czuję się dobrze znaczy to że znalazłam to zestrojenie :).

Wiem że pierwszym dowodem na moje zharmonizowanie z pieniędzmi będzie moje dobre samopoczucie.”

Ważne abyś wiedziała i czuła że ta nowa historia budzi w tobie lepsze samopoczucie, opowiadając nową ulepszoną historię kilka razy
w ciągu dnia zmieni się twój punkt przyciągania :)

3. WAŻNE – warto abyś zaczęła wyobrażać sobie STYL ŻYCIA JAKI CHCESZ PROWADZIĆ.
Pieniądze same w sobie nie mają wartości, ale obrane w doświadczenia to już co innego. Zacznij pisać historie jakie chcesz doświadczyć, zacznij opisywać styl życia jaki chcesz prowadzić!
To tak jak wizualizacja, z wieloma szczegółami, wszystkimi szczegółami, tylko pisana, a nie odtwarzana w pamięci – większe skupienie uwagi, większe skupienie energii, w stronę jaką chcesz doświadczyć! :)

Pisz o tym czego chcesz doświadczyć, co chcesz przeżyć, na co chcesz wydawać te pieniądze! :)
Wycieczka – opisz tą wycieczkę,
Samochód – opisz dzień jego zakupu, itd.
Tchnij w to mnóstwo dobrych emocji! Ciesz się tym stylem życia!
Twoje dobre samopoczucie będzie mówiło ci, że synchronizujesz się z tym doświadczeniem!

4. Napisz sobie na kartce, ile byś chciała aby napływało do ciebie pieniędzy w miesiącu/roku i zacznij opowiadać nową historię o tobie i o pieniądzach, zacznij wyobrażać sobie styl życia jaki chcesz prowadzić, nie oczekuj natychmiastowej manifestacji!
Odpręż się, ciesz się tym że twoje dobre samopoczucie mówi ci że wszystko czego pragniesz jest do ciebie zbliżane!

Chcesz nauczyć się przyciągać pieniądze do swojego doświadczenia?

Dokładnie pokażę ci jak na 4 dniowym szkoleniu on-line “Jak przyciągnąć pieniądze” >>

Opinia osoby biorącej udział w szkoleniu:

Chciałabym serdecznie podziękować Eli za kurs 4 dniowy Przyciąganie pieniędzy.
Jestem 58 letnią kobietą , przeczytałam w swoim życiu , mnóstwo publikacji związanych z rozwojem.
Nie spotkałam jednak do tej pory, do tego kursu ,niczego co poruszyłoby mną tak dogłębnie
, jak słowa i kontakt z Elą.
Kurs jest wyśmienity.To misterium.To odkrywanie na nowo samego siebie.To zmiana , która zachodzi w nas i pozostaje.
Zmiana na lepsze, gdyż jest dla nas zrozumiała od podstaw.
Zaszczytem dla mnie jest kontakt z Elą . Tylko poprzez uczestnictwo w kursie, można poczuć te zmiany na lepsze w naszym życiu.To cudowne chwile, niechaj nauka jaką dostałam od Eli procentuje w moim życiu.
Niechaj ta nauka którą przekazuje Ela także zaprocentuje w doświadczeniach wielu, wielu ludzi.

Jolanta J.

______________________________________________________
Elżbieta Wolna (Maszke) - prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań. Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju i intensywności doświadczeń.

Autorka kilku szkoleń on-line cieszących się dużym uznaniem :-)
______________________________________________________

Przeczytaj także

 1. Lekcja specjalna 1/3. Jak przyciągać tylko to czego naprawdę chcesz?
 2. Jak magnes przyciągam do siebie pieniądze, bogactwo i pomyślność
 3. Zdania przyciągające pieniądze / Zdania przyciągające brak pieniędzy
 4. Negatywne przekonanie nt. pieniędzy “ludzie bogaci są aroganccy, bo pieniądze zmieniają ludzi na gorsze”
 5. Jeśli na kogoś innego przerzucamy odpowiedzialność za swoje uczucia, pomniejszamy siebie i robimy z siebie ofiarę.

14 thoughts on “Jak przyciągać do siebie pieniądze?

 1. dziekuję,że po tak dużą wiedzę związaną z rozwojem osobistym mozna sięgnąc nieodplatnie na Pani stronach.
  Może wreście wyjdę z kryzysu po tak wielu latach oczekiwania na definitywne rozwiązanie moich problemów finansowych i będę mogla być uczestniczką Pani szkoleń ,przynajmniej internetowych.
  serdecznie pozdrawiam jadwiga

  • Witaj Jadwigo! Bardzo dziękuję ci za Twój komentarz! Zrobiło mi się niezwykle miło po jego przeczytaniu.
   Cieszy mnie, iż czytasz z zaangażowaniem mojego Bloga, bo przecież to dla ciebie i innych czytelników to wszystko: mój czas, zaangażowanie.

   Zapraszam po kolejne intrygujące artykuły, z pewnością będzie ich wiele :-)

 2. No bo Elunia to Elunia:):):):):):):):)Drugiej Takiej Boskości,Anielskości i Mądrości w Jednym nie znajdziemy….choćbysmy obeszli dookoła całą KULĘ ZIEMSKĄ:):):):):):):)

  Eluś….a ta “zieleń” na zdjęciu to…sugerujesz,że moja wczorajsza stówka nie lubi samotności i potrzebuje towarzystwa????;)

  Pozdrawiam:):):):)

 3. Witaj Tajemnicza Asieńko:):):)

  Mam wrażenie ,iż się znamy….Czyżby to była TA ASIUNIA???(Zatrute Jabłko)???

  Jeśli tak,to…baaaaarrrdddzzzooo mi miło;):):):)

  Jeśli nie….też będzie mi ogromnie miło poznać inną….Asieńkę:):):):):):):):):)

  Pzdr.Taki jeden…….NIEŚMIAŁY;)

 4. dziękuję za ten artykuł i za szkolenie dot.przyciągania pieniędzy. Około 2-3 tyg. po szkoleniu otrzymałam 4000zł jako podarunek od mojej cioci. Było to dla mnie wielkie i niezwykle miłe zaskoczenie. Od ponad miesiąca jednak nie dzieje się NIC. Kontynuuję pisanie historii na temat bogactwa i obfitości, piszę afirmacje, staram się unikać myśli na temat braku, ale mam wrażenie, ze zamiast lepiej jest gorzej. Czemu gorzej? Pierwsza sprawa -brak pracy i zleceń. Prowadzę działalność (uczę języka) i zawsze o tej porze (połowa września) miałam już komplet uczniów. W tym roku mam 1 ucznia i dochód 100zł/tydz.. Druga sprawa -wykańczam mieszkanie i każda rzecz jaką kupię (drzwi, szafki,itd) okazuje sie albo wadliwa, albo nie pasująca. Wydatki się mnożą, dochodzą zupełnie nieoczekiwane koszty. A jakby tego było mało, to moja mama, która pomaga mi finansowo, rozchorowała się poważnie. Jak się zachowywać w tej sytuacji? Jak dalej pisać te historie o obfitości, jak życie pokazuje coś kompletnie odwrotnego?

  • Witaj Karolino! Niezwykle miło mi iż napisałaś komentarz na moim blogu :-) jeszcze milej z tego powodu, iż to właśnie twój komentarz został 1.000 tys. komentarzem na maszke.pl :)

   Karolino, budzenie się do świadomego tworzenia nie jest łatwe i często robimy 1 krok na przód, a 3 do tyłu.
   Chcę jednak, abyś zdawała sobie sprawę z kilku rzeczy:

   1. Podczas naszej 4 dniowej współpracy “odwaliłaś kawał dobrej roboty” i skoncentrowałaś się BARDZO MOCNO na tworzeniu wibracji wyrażających obfitość – na wyniki nie trzeba było długo czekać.
   2. To, że teraz nie dzieje się NIC, wcale nie oznacza tego NIC ;-) a oznacza, iż są w tobie aktywne wzorce, które odzwierciedlają się w Twoim doświadczeniu, a ty koncentrując się na nich ( myśląc o nich ) zasilasz je swoją energią, dlatego wciąż i wciąż są aktywne.

   Kiedy coś w twoim życiu “idzie nie tak” to z pewnością nie jest to czas na to, aby załamywać ręce -wręcz przeciwnie – jest to moment, aby na podstawie tego co się aktualnie doświadcza określić ” czego chcę w teraźniejszym doświadczeniu?” “na jakich aspektach mi zależy?” “czemu muszę poświęcić moją uwagę, aby zacząć tego doświadczać?”

   Jest jeszcze jedna ważna sprawa, z której chciałabym abyś zdawała sobie sprawę: Wszystko co się dzieje ( czy to w naszym mniemaniu dobre czy też złe ) jest po to abyśmy cały czas mogli się doskonalić i rozwijać, ABYŚMY MOGLI SIĘ DOSKONALIĆ

   Chcę cię zainspirować jednym przykładem z mojego życia, abyś zrozumiała dokładnie o co mi chodzi.
   Jakieś 0,8 miesięcy temu był czas kiedy wyznaczyłam datę startu szkolenia “Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień” ( wcześniej dużo czasu poświęciłam wzbudzaniu w sobie wibracji obfitości i dostatku )
   Wyznaczona data startu zbliżała się, a na szkolenie nie zapisał się NIKT. W końcu nadszedł dzień, w którym szkolenie miało wystartować, ale nie było ŻADNYCH KURSANTÓW :-)

   Myślę sobie “co jest??”, “jak to możliwe?”, “dlaczego” bla,bla, bla i takie tam :-)))

   “Fakt” jednak stał się “faktem” – nie zapisał się nikt…….

   Potencjalny człowiek w tym momencie ma ZAWSZE dwa wyjścia:

   1. Rozmyślanie nad zaistniałą sytuacją, wnikliwa analiza, rozpacz “co ja teraz zrobię” i takie tam – zasilanie energetyczne aktualnej sytuacji, której tak naprawdę NIE CHCE SIĘ POWIELAĆ W SWOIM DOŚWIADCZENIU ( ale poprzez koncentrację na niej to właśnie się czyni ;-)

   2. Jest jeszcze drugie wyjście, którym podążam ja:

   * Pomyślałam sobie ok, doświadczam tego i tego – czego więc chcę doświadczyć?
   * Pracowałam nad tym czego chcę doświadczyć – zasilałam to swoją energią, poprzez koncentrację na tym pielęgnowałam to
   * Po jakimś czasie miałam ogromną wewnętrzną inspirację do udoskonalenia całego szkolenia, udoskonalenia mojego bloga, moich opisów o szkoleniu – przez wiele dni pracowałam nad wszystkimi szczegółami
   * Zdarzało się, iż przesiedziałam 14 godzin non-stop przy komputerze dopracowując wszystko i nadal czułam rosnącą dumę i entuzjazm!!

   Wyznaczyłam kolejny termin szkolenia – bingo! Mnóstwo osób zapragnęło ze mną współpracować, o matko! Jaka ja byłam z siebie dumna!! :-)))

   Od tamtego czasu stworzyłam inne szkolenia, niedługo wyjdzie mój autorski ebook gdzie odpowiadam na mnóstwo pytań ludzi mających problemy ze świadomym stosowaniem prawa przyciągania – temat na osobny post, ale to dopiero była energia do pracy! Nie mogłam spać, wstawałam w nocy, abym dopisywać różne rzeczy, ach :-)

   Czemu podzieliłam się tym z tobą??? Ponieważ dopiero po przejściu przez ten etap mogłam tak udoskonalić wszystko, aby przynosiło to jeszcze większą radość i satysfakcję mnie i osobom, z którymi mam zaszczyt współpracować, dopiero ta chwila “postoju”, “wygaśnięcie jednego z wielu źródeł mojego materialnego strumienia” pozwoliło mi UDOSKONALIĆ WSZYSTKO CO ROBIĘ, TAK ABYM MOGŁA WZROSNĄĆ – bez tego momentu, nie miałam inspiracji do zmian, do udoskonalania – rozumiesz już???

   UDOSKONALAJ TO CO ROBISZ -> PROŚ O INSPIRACJĘ -> KOCHAJ TO CZEMU POŚWIĘCASZ SWOJĄ UWAGĘ -> A ODNAJDZIESZ WSZELKIE SZCZĘŚCIE

   Karolina, nie ma celu, wciąż i wciąż jesteśmy w drodze, ale właśnie to jest NAJPIĘKNIEJSZE :-)

   Pozdrawiam cię z radością w sercu!

   Elżbieta

 5. Witj Karolino:) Odpisuję na Twój post,bo wydaje mi się,że mam podobnie.
  Z tego,co piszesz no i z obserwacji mojego doświadczenia myślę,że prawdopodobnie(dlatego piszę prawdopodobnie,bo nie mam pojęcia jak jest u Ciebie na prawdę),że może bardzo chcesz tych zleceń,a co za tym idzie pieniędzy(doskonale Cię rozumiem,własna działalność to koszty) i czy nie jest tak,że po prostu spinasz się w sobie i tworzysz OPÓR w swobodnej cyrkulacji dobrostanu przez Twoje doświadczenie?

  Wiem mniej więcej o czym tu piszę,bowiem ja często łapę się na strachu w takich chwilach,myślę sobie “no kurczę już który jest dziś a tu nie ma perspektyw na kase,terminy lecą a tu d…blada”,no i Wiesz…to podejście powoduje,iż nie ma synchronizacji,brak jest połączenia z energią pieniędzy i wygląda to tak,jakbyś dzwoniła do kogoś i słyszała komunikat:”ABONENT MA WYŁĄCZONY TELEFON BĄDŹ JEST POZA ZASIĘGIEM”:):):) Kumsz???

  W naszym rozważanym przypadku abonent zawsze ma włączony telefon–Prawo Przyciągania działa non stop,no tylko,a może AŻ pozostaje kwestia znalezienia zasięgu;)Pisanie historii,afirmacji na siłę,gdy wewnątrz czujesz opór niewiele pomoże,natomiast te wadliwe szafki i choroba Twojej mamy,to takie wyraźne moim zdaniem znaki ostrzegawcze:UWAZAJ,ZATRZYMAJ SIĘ,OCHŁOŃ ZE ZŁYCH EMOCJI i SPRÓBUJ PONOWNIE NA SPOKOJNIE:)

  Wiem,że to bardzo trudne i że to nie lada wyczyn opanować stres,ale…przypomnij sobie ten podarunek,te 4000,o których wspominałaś,poczuj CELOWO JESZCZE RAZ to co wtedy czułaś,jak je otrzymywałaś(MASZ TO???),poczuj raz jeszcze dogłębnie radość,wdzięczność,skup się na tym tak baaarrrrdddzzzoo,by na Twojej buzi ukazał się banan,

  Wiesz,taki od ucha do ucha i dopiero z tego stanu emocjonalnego rozpocznij pisanie nowej historii,jakiej chcesz doswiadczyć;)Z całego Serca wierzę,że Ci się uda,trzymam bardzo mocno kciuki,za Twoje powodzenie i wykreowanie potężnej,bardzo satysfakcjonującej kwoty pieniężnej:):):)

  Pozdrawiam serdecznie Całą Wesołą Gromadkę E-MASZKEWICZÓW,a z mych oczu,które są zwierciadłem duszy płynie BOSKI STRUMIEŃ SERDUSZEK dla MOICH NAJUKOCHAŃSZYCH,NAJWSPANIALSZYCH,BOSKICH PAŃ RACZYC(2*E:):):))

 6. Eluś Najmilsza,patrz tylko,tak się rozpisałem,że na śmierć zapomniałem o zachowaniu odstępów.Przepraszam Cię Serdecznie,dziękuję,za korektę(rzeczywiście z odstępami łatwiej się czyta;)) i obiecuję poprawę:):):)

  Miłego Dzionka:):):):):):):):):)
  T:):):)

  • hihihi ;-) jak miło, że zauważyłeś iż porobiłam odstępy :-))))))
   Dziękuję za twój komentarz! ja również odpiszę Karolinie już dziś po południu :-)

 7. Bardzo dziękuję za komentarz, Scorch! To prawda, ze spinam się w sobie, że czuję wewnętrzną presję, zeby te zlecenia i pieniądze się w końcu pojawiły. Do tego nagromadzenie innych spraw, związanych z mieszkaniem, chorobą mamy i jeszcze faktem, ze pożyczyłam od koleżanki 900zł ( o czym nie pisałam), potęgują to napięcie i lęk, że wszystko weźmie w łeb. Myslałam, ze pisanie historii, afirmacji, itp.zagłuszy te odczucia. Zrobię teraz wszystko, żeby puścić, wyluzować. Dziękuję:)

 8. No Widzisz????Wszystko będzie O.K,zobaczysz:)Tak się cieszę,że mogłem Ci pomóc,w sumie to się przestraszyłem,że pisanie afirmcji i nowej historii nic nie daje,że jest jakiś narzucony z góry los,przeznaczenie,ale dzięki zdiagnozowaniu Twego problemu wiem,że przy zachowaniu odpowiedniej procedury wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie ma tu żadnego wyjątku:)

  Czekaj,trzeba zrobić odstęp,bo mnie Elunia rozpłaszczy:):)…(jeszcze raz dzięki Eluś;)) Tak jak mówię,łatwo to się pisze i udziela rad,sam w tym tygodniu omal z rozpaczy nie wykitowałem,ale wziąłem się w garść,powiedziałem sobie,że wszystko zakończy się dobrze,że to tylko próba mojej wiary i faktycznie wszystko—poza drobnym nispodziewanym wydatkiem-50zł-skończyło się dobrze;)

  A już jutro:):):):):):):):):)Czeka mnie cudowna baśniowa wycieczka,w miejsce,które tak bardzo kocham i za którym bardzo tęskniłem:)Zapowiada się BOSKI WEEKEND,trzy cudowne dni w miejscach OGROMNEJ POZYTYWNEJ MOCY,będą cudowne imprezy,uczty no i wszystko,co powoduje u mnie R A D O Ś Ć:):):)

  Nie mogę się doczekać jutra:):):)Pozdrawiam Ciebie Karolinko Bardzo Serdecznie,Wszystkiego Najlepszego….BUZIACZKI DLA ELUSIĄTEK:):):):):)

  Wasz Tomeczek-Scorch;

 9. Dziękuję za komentarze i wskazówki!! Są dla mnie bardzo cenne i jest mi bardzo miło, że odzew pojawił sie tak szybko :) Pani Elu -życzę nie tylko tysięcznego komentarza, ale też tysięcznego klienta! A jesli juz był, to dwutysięcznego :) A Tobie Scortch – super weekendu! Idę wcielać w życie Wasze rady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>