David Icke – Globalne Duchowe Przebudzenie

David Icke opowiada o tym kto, lub raczej co kontroluje nasz świat. Tłumaczy w jaki sposób się to odbywa, jak nasze myślenie i działanie staje się ograniczone.
Mówi on o tym jak od chwili narodzin jesteśmy programowani, jak nasz umysł staje się zniewolony, jak skutecznie zaczynamy być odcinani od tego kim jesteśmy naprawdę i jak mamy postrzegać siebie i świat za pomocą tylko naszych ograniczonych zmysłów….
Udowadnia, że system kontroli jest tak sformułowany, aby trzymać masy  w stanie niewiedzy i nie pozwolić przebudzić się ludzkiej świadomości.

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Część 5

Przeczytaj także

  1. Anthony de Mello – duchowość oznacza przebudzenie
  2. Nauka cudów Gregg Braden – podsumowanie 3 wcześniejszych eksperymentów
  3. Część pierwsza – MUSIMY WYKROCZYĆ POZA ZMYSŁY, ŻEBY STWORZYĆ NOWY PARADYGMAT
  4. Gregg Braden – Mamy uczucie i poprzez skupienie tego uczucia komunikujemy się ze światem wokół nas
  5. John Hagelin – jest tylko JEDNO uniwersalne POLE INTELIGENCJI ( Zunifikowane Pole ) u podstaw wszystkiego: Materii i Umysłu
Zgadzam się z Polityką Prywatności

Ciekawy artykuł? Zapisz się i zostań czytelnikiem maszke.pl, a będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę najświeższe wpisy z bloga.

ZOBACZ TAKŻE PROJEKTY MOJEGO AUTORSTWA:

3 Odpowiedzi do David Icke – Globalne Duchowe Przebudzenie

  1. Jestem za obudzeniem ludzkiej świadomości…

  2. Ten facet pisze jakiś scenariusz do filmu typu „Matrix”?Trochę to przesadzone mam nadzieję.
    A może chcą nas kontrolować poprzez danie nam Sekretu?
    Na pewno kontrolują nas przez banki,przez kredyty,pieniądze,wtedy wiedzą,ze skupiamy się tylko na rzeczach,które chcemy kupić to takie proste!;)

    • Elżbieta MaszkeNo Gravatar

      Nie ma żadnych wątpliwości iż cała gospodarka i wszystko co nazywane jest „światowym systemem” jest zarządzane przez małą elitę, a inni np. prezydent USA jest tylko pionkiem w ich grze.

      Jednak uważam iż David w swoich rozważaniach trochę się zapędził bo wizja nieludzkich istot jest lekko przekoloryzowana.
      Jakkolwiek by to nie było, nie warto dawać światu swojej negatywnej uwagi i strachu.
      Ja umieściłam ten film na moim Blogu, aby uświadomić ludziom iż niektóre sprawy tak właśnie wyglądają i czas zacząć myśleć samemu a nie wierzyć władzom i mediom w każde wydarzenie.

      Pamiętajcie iż to wy jesteście twórcami swojego życia i jeżeli macie myśleć o świecie i o życiu to tylko pozytywnie :)